Днепропетровское Региональное общественное Объединение "Беларусы Приднепровья"

 


Зареєстроване Управлінням міністерства юстиції в Дніпропетровський області від 16 липня 2003 року Свідоцтво № 652 і діє згідно із Статутом Об`єднання.
Метою створення Об`єднання є:
- задоволення та захист інтересів своїх членів громадян України білоруського походження, розвиток національно-культурної і духовної спадщини підтримка і захист економічних соціальних та інших спільних інтересів.

Має завдання:

-розвиток національно-культурних інтересів білорусів;
створення умов в вивченні членами об'єднання білоруської мови, історії літератури, фольклору, звичаїв, ремесел;
-створення мережі навчальних закладів щодо задоволення освітньо-культурних потреб білорусів, творчу самореалізацію, виховання поваги до народних звичаїв традицій тощо.

Для реалізації мети та завдання Об'єднання в у встановленому Законом порядку:

-реалізує власні цільові програми по роботі з білоруською діаспорою, приймає участь у формуванні та реалізації загальнонаціональних програм;
-організує фестивалі, виставки, семінари, конференції, спортивні заходи, змагання, роботу оздоровчих таборів, екскурсійно-туристичну діяльність, медичні та побутові послуги на безприбутковій основі;
-представляє інтереси членів об'єднання в органах державної влади та управління всіх рівнів місцевого самоврядування;
-підтримує білоруські організації підприємства, фонди, установи окремих громадян в розробці та реалізації культурно-просвітницьких програм;
-виступає засновником засобів масової інформації;
-здійснює необхідну господарську та іншу комерційну діяльність шляхом створення госпрозрахункових комерційних установ та організацій зі статутом юридичної особи.

Об'єднанням проведено у місті Дніпропетровську два Фестивалі Слав'янської Культури Слав'янські джерела» - у 2008 і у 2009 році.

 
Joomla Templates